wandelen119

Wandel jij de volgende keer ook mee met FSD?

Wandelen met FSD, Op pad met niels

Wandel jij de volgende keer ook mee met FSD?

 

Wandelen met Football Skills Drenthe was afgelopen zondag weer een groot succes!

 

Dit zorgt ervoor dat wij met veel enthousiasme deze wandelactiviteit willen organiseren. 22 wandelaars liepen met ons mee vanaf het startpunt in Hooghalen.

 

Vanaf het Grote Zand hebben wij acht km gewandeld. Dit is volledig in het beeld van een gezonde levensstijl, aldus Niels Maagd van FSD.

 

Sport, beweging, maar ook een gezonde voeding zijn uitermate belangrijk voor hem. Maar natuurlijk ook voor u! Dus voel je geroepen om erop uit te gaan.

 

Dit was de eerste wandeling na de zomer. Op zondag 3 oktober gaan we naar Amen, daar zullen we uiteraard weer een tocht van acht km bewandelen.

 

Deelname is geheel vrijblijvend, het kost u niks. Wel werken wij met een verplichte opgave van te voren. Dit kunt u doen via info@footballskillsdrenthe.nl of 0624503316.

Deel dit bericht

Gerelateerde berichten

1e Wandeltocht FSD 2023 door omgeving Dwingeloo.

Football Skills Drenthe organiseert aanstaande zondag (8 januari) de eerste wandeltocht van 2023. De wandeling start om 10.00 uur bij de Bospub in Dwingeloo en staat onder leiding van een drietal FSD-docenten. Deelname is gratis, maar aanmelden is verplicht. Dat kan bij Niels Maagd: 06-24503316 of info@footballskillsdrenthe.nl.

Lees verder»

Vier je verjaardag bij FSD!

Ben je binnenkort jarig en wil je ook een leuk voetbalfeest? Neem dan contact op voor de mogelijkheden!