Footballskills Drenthe en Hup en Fidom bouwen verder aan de toekomst

Onze partners, Voetbalschool

Footballskills Drenthe en Hup en Fidom bouwen verder aan de toekomst

Footballskills Drenthe is ontzettend blij de voortzetting van de succesvolle samenwerking met Norman Hospers van Hup en Fidom Wonen en Bedrijfsvastgoed te kunnen melden! Voor het vierde jaar op rij verbindt dit toonaangevende makelaarskantoor zich aan onze missie.

 

Juist nu, in een tijd waarin financiële druk op velen rust, is de steun van partners als Norman cruciaal om onze activiteiten toegankelijk te houden voor iedereen. Samen met Hup en Fidom – een bedrijf dat, net als wij, gelooft in de kracht van de lokale gemeenschap – streven we ernaar om een positieve impact te realiseren.

 

De betrokkenheid van Norman reikt verder dan sponsoring. Als voorzitter van VV Wijster, begeleider van het eerste elftal en actief lid van meerdere lokale verenigingen, toont hij zijn diepe verbondenheid met onze regio. Zijn teamgeest, betrokkenheid en bereidheid om te helpen zijn voor ons een grote inspiratie.

 

Namens Footballskills Drenthe wil ik Norman persoonlijk bedanken voor zijn onwankelbare steun en de fijne samenwerking. We zijn trots om Hup en Fidom als partner aan ons te mogen verbinden.

 

Hup en Fidom: Lokale expertise, persoonlijke groei

 

Al meer dan 20 jaar is Hup en Fidom een begrip in Drenthe op het gebied van woning- en bedrijfsvastgoed. Hun focus op persoonlijke aandacht, kwaliteit en deskundigheid sluit naadloos aan bij onze waarden. Ze helpen zowel particulieren als bedrijven bij uiteenlopende vastgoedvraagstukken.

 

📍 Meer informatie over de diensten en het team van Hup en Fidom vindt u op hun website.

 

Met sportieve groet,
Niels

Namens Team Footballskills Drenthe

Deel dit bericht

Gerelateerde berichten

Vier je verjaardag bij FSD!

Ben je binnenkort jarig en wil je ook een leuk voetbalfeest? Neem dan contact op voor de mogelijkheden!