Wedstrijddag in Borne: leerzame en sportieve ervaring voor FootballSkills Drenthe

FSD Academy

Wedstrijddag in Borne: leerzame en sportieve ervaring voor FootballSkills Drenthe

BORNE – Het was een prachtige ochtend en middag in Borne voor onze Academie FootballSkillsDrenthe/Anybody. Tijdens deze wedstrijddag hebben onze spelers niet alleen mooie wedstrijden gespeeld, maar ook weer veel geleerd.

 

Het was waardevol om in een andere omgeving te voetballen en nieuwe ervaringen op te doen die bijdragen aan de sportieve en persoonlijke ontwikkeling van onze spelers.

 

Door te spelen tegen andere teams en in een andere setting, blijven onze talenten zich uitdagen en groeien. Precies waar wij als academie voor staan. Wij willen PB Soccer hartelijk bedanken voor de gastvrijheid. We kijken met veel plezier uit naar de volgende ontmoeting in april!

Deel dit bericht

Gerelateerde berichten

Ook Mare maakt de overstap naar FC Emmen MO17-1! 🎉⚽

Met trots kunnen we opnieuw prachtig nieuws delen: Mare maakt de overstap naar de jeugdopleiding van FC Emmen en sluit aan bij MO17-1! Mare, van harte gefeliciteerd met deze mooie stap. Blijf hard werken, geloof in jezelf en blijf vooral genieten van het spel. Wij zijn ontzettend trots op je en hopen dat je jouw dromen bij FC Emmen verder kunt waarmaken!

Lees verder»

MATCHDAY IN PESSE 🔥

Aanstaande zondag staat er een mooie voetbaldag op het programma! FootballSkills Drenthe neemt het op tegen PB Soccer tijdens een dag vol talent, strijd en plezier.

Lees verder»

Vier je verjaardag bij FSD!

Ben je binnenkort jarig en wil je ook een leuk voetbalfeest? Neem dan contact op voor de mogelijkheden!